JUOZAS ERLICKAS 07.29

2021 liepos 29d. 20 val.

Palangos KURHAUZO salėje

pirkti bilietus

KVIEČIA !

Tradicinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2021 m.“

JUOZAS ERLICKAS PALANGOJE!

Naujo CD „Mėlynoj stotelėj“ pristatymas

LIEPOS 29d. 20 val.

PALANGOS KURHAUZO SALĖJE

Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

 

…Na, ne! Nepagalvokite, kad Juozas Erlickas atsikraustė gyventi į Palangą. Tiesiog Juozas Erlickas įrašė naują savo dainų albumą. Pavadino jį ,,MĖLYNOJ STOTELĖJ‘‘ ir nori jį Jums pristatyti. Nori pristatyti jį skambiai – Palangos KURHAUZO salėje. Tad skubame pranešti Jums apie tai pirmieji. Tai įvyks šių metų Liepos 29d. 20 val. Tai štai!

Yra dar neapsilankiusių J. Erlicko koncerte? O, mielieji! Kad Jūs žinotumėte, kiek daug praradote… Na, galima būti nemačius daug ko. Pavyzdžiui Eifelio bokšto Paryžiuje. Tauerio tilto Londone, Onos bažnyčios Vilniuje ar net Kauno HES‘o – bet ramiai vaikščioti šia žeme nebuvus J. Erlicko pasirodyme?! Ne, ne! Skubėkite taisyti šią gyvenimo klaidą kol dar nevėlu. Beje – sklinda kalbos, kad geriausi vaistai nuo įvairiausių virusų yra naujasis J. Erlicko albumas ,,MĖLYNOJ STOTELĖJ‘‘. O dar sako, kai Juozas po koncerto pasirašo ant šio albumo, tai albumas tampa tarsi ,,palaimintas‘‘. Na ir tie ,,virusai‘‘, bent jau trumpam pasilpsta…

…Ar dar bereikia tęsti..?

Na, nebent dar pridėtume, jog J. Erlicko pasirodyme dalyvauja muzikos virtuozai Vytautas Mikeliūnas ir Daumantas Slipkus.

 

#koncertai #renginiai #atmkompanija #juozaserlickas# palanga