KALĖDINĖ DOVANA

2021 Gruodžio 27d. 19val.

Klaipėdos „ŽVEJŲ“ rūmai

pirkti bilietus

Šventinis koncertas

KALĖDINĖ DOVANA

Gruodžio 27d. 19val.

KLAIPĖDOS „ŽVEJŲ“ RŪMAI

 

Net keista, kodėl dar niekas nesugalvojo geriausio sprendimo prieš pandemiją. O jis štai toks: „Reikia ne godoti apie ligas, karantinus ir kitokias nelaimes, o galvoti apie šventes!“ Pavyzdžiui pradėti ieškoti dovanų!!!

Tada ir sirgti nėra kada, ir mintys užimtos pozityviais rūpesčiais. Juk pripažinkite – gražu, kai švenčių proga anūkai dovanoja dovanas seneliams, vaikai Tėvams ir t.t.

O gražiausia, kai visa šeima kartu sutinka šventes.

Na, štai, kad ir Kalėdų šventes. Manot dar anksti…? O Jūs imkit ir pradėkit ruoštis Kalėdų šventėms. Pamatysit kiek atsiras problemų…

Visų pirma – suprasit, kad kojines dovanojote pernai, skarelę ir šalikėlį užpernai. Puodelių, šaukštelių ir lėkštučių pilnos spintos…

Ir tuomet suprasite, jog bilietai į šventinį koncertą „KALĖDINĖ DOVANA“ yra ne tik geriausia, bet ir vienintelė išeitis renkantis dovaną.

Čia ir atšvęsti gali kartu su visa šeima, čia ir įspūdžiai nauji.

Kodėl nauji?

Todėl, kad koncerto dalyviai:

* VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS

* IRŪNA ir MARIUS JAMPOLSKIS

* Grupė EL FUEGO

* Grupė NERIJA

Jums paruošė puokštę naujų dainų.

Tad ir visa koncerto programa bus naujiena.

Ir visa tai Maestro LIUDAS MIKALAUSKAS apjungs į vieną visumą. Kas seka šio atlikėjo kūrybinę veiklą puikiai žino, jog LIUDAS yra ne tik vokalo, bet ir sceninio žodžio meistras.

Tad kviečiame visus apsvarstyti savo šventinio laikotarpio planus ir padaryti patį teisingiausią sprendimą – š.m. gruodžio 27d. 19val. apsilankyti Klaipėdos „Žvejų“ rūmuose šventiniame koncerte „KALĖDINĖ“ DOVANA“ ir padovanoti ne tik sau, bet ir savo artimiesiams gražiausią metų šventę.

 

#atmkompanija #klaipeda #kaledine #dovana