VLADAS BAGDONAS

2020 Rugpjūčio 15d. 20val.

Palangos KURHAUZO salėje

pirkti bilietus

KVIEČIA !

Tradicinis – kasmetinis festivalis  „VASAROS DESERTAS 2020 m.“

Aktorius VLADAS BAGDONAS

AUTORINIS VAKARAS

Rugpjūčio 15d. 20 val.

PALANGOS KURHAUZO SALĖJE

Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga

 

         

         Retai Lietuvoje viešintis, bet mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius Vladas Bagdonas  Rugpjūčio 15d. 20 val. PALANGOS KURHAUZO SALĖJE

surengs autorinį koncertą visiems savo kūrybos gerbėjams. Tai reta proga pamatyti ir išgirsti aktorių, kurio milžiniškas indėlis į Lietuvos teatro istoriją yra įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.

Nuo 1970-ųjų Vladas Bagdonas Lietuvos scenoje įkūnijo legendinius vaidmenis: Daukantą, Pirosmanį, Otelą, Faustą, Zorbą, bendradarbiavo su režisieriais: Dalia Tamulevičiūte, Jonu Vaitkumi, Eimuntu Nekrošiumi. Pastaruoju metu aktorius daug dirba – vaidina teatre ir filmuojasi – Rusijoje. Už pagrindinį vaidmenį Pavelo Lungino filme „Dirigentas“ tarptautiniame Šanchajaus kino festivalyje buvo pripažintas geriausiu aktoriumi. Savo asmeniu  Vladas Bagdonas simbolizuoja aukštos klasės aktorystę, o populiarumą Rusijoje kukliai aiškina tik rusų kalbos mokėjimu ir pažintimis; nedarbą Lietuvoje – asmeniniais trūkumais: „Išsisėmiau, nusibodau“.

Koncerte išgirsite senų, laiko patikrintų dainų bei naujų, dar negirdėtų kūrinių, atliekamų giliu, sodriu, hipnotizuojančiu  Vlado Bagdono tembru. . Gaila, bet dažniau scenoje aktorių mato užsienio, nei Lietuvos žiūrovai – tai reta galimybė išgirsti dainuojantį aktorių.

Tad nepraleiskite šios retos galimybės…

 

#atmkompanija #renginiai #palanga #kurhauzas